×

Attibassi Miscela 1981 mletá káva 250g

Mletá káva Attibassi Miscela 1918 přenese kus Itálie do vaší domácnosti. Připravíte si s ní totiž to pravé italské espresso, kterému snadno podlehnete. Zamilujte se do mimořádně vyvážené směsi, kterou tvoří vybraná zrna Arabicy z Brazílie, střední Ameriky a Etiopie. 

Přečíst článekShow less
174,33 Kč
155,65 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná káva Attibassi Sublime

Díky Attibassi Espresso si můžete vychutnat dokonalou chuť pravého italského espressa každý den v pohodlí domova. Zamilujte si mimořádně vyváženou směs, která vzniká díky exkluzivní kombinaci zrn Arabicy z Brazílie, střední Ameriky a Etiopie. Směs krásně doplňuje malé množství Robusty.

Pěna, které neodoláte

Mletá káva Attibassi Miscela 1918 vám učaruje také lahodnou krémovou pěnou. Precizní postup selekce a pražení vybraných zrn zaručuje, že se k zákazníkovi dostává pouze to nejlepší. Attibassi je specializovaná italská pražírna, která produkuje omezené množství kávy, můžete si proto být jisti její exkluzivitou.

Přeneste se do historické Bologne a vychutnejte si kousek italské tradice a romantických uliček v každém doušku výjimečné směsi. Mletá káva Attibassi Miscela 1918 vás bezpochyby dostane. 

salek kávy Jooly 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty