×

Kakao Van Houten v retro plechovce

Zamilujte se do toho pravého kakaa, které vám v dětství připravovala babička. Přesně takové je Van Houten kakao, které dodáváme v nádherné dóze. Kakao nabízíme v 250g a 500g balení. Chcete si dózu doplnit nebo preferujete ekologický obal? Kupte si kakao Van Houten v papírovém obalu.

Přečíst článekShow less
371,00 Kč
331,25 bez DPH.
Vyberte balení
  •  460g
  •  230g
Skladem více jak 10 kusů
Popis

Jak chutná Kakao Van Houten

Toužíte po pravém kakaovém nápoji?  Po takovém, které vám v dětství s láskou připravovala babička a mysleli jste, že už nikdy nic podobného neochutnáte? Nezoufejte a sáhněte po Van Houten kakau v dóze, mile vás překvapí.

Sladká chuť, které neodoláte

Originální prémiový kakaový prášek chutná přesně tak, jako vaše dětská léta. Kakao Van Houten se vyznačuje jemnou vůní a krásnou tmavě hnědou barvou. Kromě nápojů ho stejně dobře využijete i při pečení, na přípravu polev nebo náplní.

Kakao Van Houten dodáváme v krásné nadčasové dóze, kterou si oblíbili sběratelé po celém světě. Slouží jako originální dárek, kterým bezpochyby uděláte radost. Kakao nabízíme v 250g a 500g balení. Pokud byste si chtěli dózu doplnit novým obsahem, můžete si zakoupit kakao v papírovém obalu.

Čokoláda a kakao Van Houten 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
5410522135541
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty