×

Van Houten kakao 125g

Vychutnejte si prémiové kakao, která chutná přesně jako to, které vám v dětství připravovala babička. Vynikající kakaový nápoj láká na jemnou vůni a krásnou tmavou barvu. Objednejte si ho také ve 230g nebo 460g balení, které dodáváme v dózách.

Přečíst článekShow less
86,68 Kč
77,39 bez DPH.
Vyprodáno
Popis

Jak chutná Kakao Van Houten

Originální prémiové kakao si bezpochyby zamilujete. Zavzpomínejte na dětská léta, na to, jak vám babička s láskou připravovala vynikající kakaový nápoj. Chcete ho ochutnat znovu? Jedinečnou chuť dětství objevíte v kakau Van Houten.

Vzpomínky v každém doušku

Jemná vůně a krásná tmavě hnědá barva jsou jedinečnými charakteristikami výjimečného kakaa Van Houten. Kromě nápojů ho stejně tak dobře využijete i při pečení, přípravě polev či náplní.

Vychutnejte si lenivé večery s horkým nápojem a knížkou a nechte vše ostatní plavat. S lahodným kakaem Van Houten to půjde snadno. Exkluzivní kakao si můžete objednat také v 250g nebo 500g balení, které dodáváme v krásné retro dóze.

Čokoláda a kakao Van Houten 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty