×
Van Houten

Van Houten

Zbožňujete horkou čokoládu a nemůžete se jí nabažit? Stále jste se nevzdali milovaného kakaa? Tak jste na správném místě. Holandská firma Van Houten představuje to nejlepší, co si pod pojmy horká čokoláda a kakao dovedete představit.

Neodolatelné potěšení pro milovníky čokolády

Sladký sen se začal psát v Amsterdamu v roce 1828, když C.J. Van Houten přišel s procesem zpracování kakaa. Netrvalo dlouho a vynikající kakao a horká čokoláda Van Houten dobyly srdce všech milovníků čokolády po celém světě.

V roce 1870 odstartovala obrovská expanze mezinárodního obchodu. Van Houten se účastnil bezpočtu mezinárodních soutěží, na kterých obdržel velké množství ocenění a zlatých medailí. Na konci 19. století se jméno Van Houten proslavilo jako světoznámý vynálezce kakaového prášku pro čokoládové drinky – a stalo se populární značkou!

Od pra-pra-babiček až k našim dětem

Návyky konzumentů se v průběhu let samozřejmě lišily. Před mnoha a mnoha lety byl Van Houten první volbou pro babičky, připravující kakaové nápoje ve svých kuchyních napříč Evropou a Amerikou. V dnešní době značka nabízí mnohem širší výběr, kterým reaguje na požadavky zákazníků. Ti u holandské společnosti vždy stáli na prvním místě.

Společnost stále dbá na tradici a dává důsledný důraz na preciznost ve všech krocích výroby. Díky tomu nabízí široký výběr vysoce kvalitních čokoládových a kakaových drinků, které dokáží učarovat jednoduše každému. Kromě tradice se Van Houten věnuje i inovacím a dnes přináší svým konzumentům skvěle chutnající čokoládu s výrazně nižším obsahem cukru, tuku a kalorií. Společnost se pyšní nabídkou produktů, které přispívají k dobrému zdraví.
Navštívte web výrobce Van Houten pro více informací.

Logo Van Houten 
Izzo - italská káva u Vesus
86,68 Kč (s DPH)
Vychutnejte si prémiové kakao, která chutná přesně jako to, které vám v dětství připravovala babička. Vynikající kakaový nápoj láká na jemnou vůni a krásnou tmavou barvu. Objednejte si ho také ve 230g nebo 460g...
Zobrazení 1-8 z 8 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty