×
Nuova Point

Nuova Point

Společnost Nuova Point je dnes po více než 35 letech své existence majákem pro všechny kavárny v Itálii i po celém světě. Precizní a vysoce kvalitní zboží s důrazem na detail dělají z Nuova Point ideálního společníka jak pro kavárníky, tak pro konzumenty kávy.

Dokonalost se skrývá v porcelánu

Hrníčky na espresso, cappuccino nebo klidně i čaj, konvice na mléko, talířky. Ať už Nuova Point vyrábí cokoliv, vždy si můžete být jisti, že vás jejich produkty nezklamou. Vše je tvořeno čistým tvrdým porcelánem, který je velmi odolný.

Nuova Point má své místo ve vyhlášených italských kavárnách, ale na jejich výrobky nedají dopustit ani kavárníci z celého světa. V současné době je Nuova Point jednou z předních společností, která vyrábí porcelánové šálky. Najdete je ve více než 32 zemích světa. Díky kvalitě materiálů, tvarů a použitých technologií ve výrobě dosahuje Nuova Point naprosté dokonalosti, co se týče tvarů i vlastností výsledných produktů.

Precizní výroba i kontrola

Italská společnost si dává záležet na tom, aby všechny procesy, vedoucí k ikonickým výrobkům, byly naprosto bezchybné. Zakládá si proto na přísných kontrolách a komplexním testování, které zaručují, že jejich výrobky vydrží používání i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Produkty Nuova Point navíc drží stále stejnou barvu i při tisících mycích cyklů. I díky tomu dnes jejich výrobky patří na špičku ve svém oboru.
Pro více informací navštívte oficiální web výrobce Nuova Point.

Logo Nuova Point 
Prémiové šálky Nuova Point
124,00 Kč (s DPH)
Užijte si své cappuccino dlouho teplé. Umožní vám to speciální větší šálek na cappuccino. Portofino Cappuccino díky porcelánu lépe vede a drží teplo a navíc se mu nelámou ouška. Vybrat si můžete ze dvou velikostí –...
114,00 Kč (s DPH)
Kávu si nejlépe vychutnáte z kvalitního porcelánového hrnku. Tímto mottem se řídí italská společnost Nuova Point, která přináší svým konzumentům speciální šálek Portofino Espresso. Ten dokáže zachovat dokonalou cremu...
Zobrazení 1-2 z 2 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty