×

Šálek Portofino Cappuccino

Užijte si své cappuccino dlouho teplé. Umožní vám to speciální větší šálek na cappuccino. Portofino Cappuccino díky porcelánu lépe vede a drží teplo a navíc se mu nelámou ouška. Vybrat si můžete ze dvou velikostí – 145 ml a 190 ml.

Přečíst článekShow less
124,00 Kč
102,48 bez DPH.
Velikost
  •  145ml
  •  190ml
Produkt je dostupný v jiných variantách
Popis

Prémiový šálek Nuova Point Portofino Cappuccino

Stává se vám často, že si připravíte kávu a než se k ní dostanete, už je vlažná? V tom případě vyměňte keramiku za porcelán a vychutnejte si svou oblíbenou směs z vyhlášených šálků Portofino Cappuccino.

Italská kvalita a prvotřídní porcelán

Díky tomu, že jsou šálky na cappuccino tlustostěnné, lépe vedou a drží teplo než klasická keramika. Kvalitní italská výroba navíc zaručuje, že se šálkům nebudou lámat ouška. Nedovedete si představit den bez cappuccina? Užijte si ho ve speciálním větším šálku na cappuccino, který získáte společně s podšálkem.

Šálek Portofino Cappuccino nabízíme ve dvou velikostech – 145 ml a 190 ml. Pořiďte si jich rovnou více, ať máte čím pohostit návštěvy, a využijte výhodné nabídky balení šesti kusů.

šálek kávy Vergnano 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
0710144840478
Jak vybrat šálek na kávu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty