×

French Press BODUM KENYA

Bodum Kenya French Press přináší do světa kávy styl a unikátní design. Káva z french pressu chutná výborně, a co teprve, když si ji připravíte s tímto originálním výrobkem dánské společnosti. Kávu navíc díky french pressu připravíte snadno a rychle

Přečíst článekShow less
799,00 Kč
660,33 bez DPH.
Velikost
  •  500ml
  •  1000ml
Produkt je dostupný v jiných variantách
Brand:
Popis

Skvělý French Press BODUM KENYA vhodný i na cesty

Na přístroje pro přípravu kávy nemusíte dávat majlant. Přesvědčí vás o tom například tento stylový french press, který si během chvilky zamilujete. Nejen, že si z něj připravíte vynikající kávu, navíc má tak krásný design, že se na něj stačí jen dívat.

Rychlá příprava a unikátní design

Káva z french pressu je výborná a hlavně – zabere minimum času. Během chvilky si připravíte lahodný nápoj, který si můžete vychutnat při ranním shonu anebo usrkávat z oblíbeného šálku při odpoledním rozjímání. Bodum Keyna French Press je skvělým společníkem, se kterým vás příprava kávy bude bavit, ať už jste doma nebo v kanceláři.

Bodum Kenya French Press klidně sbalte i na cesty. Bez dobré kávy se nedá dlouho vydržet a ta z french pressu vám snadno učaruje

Vietnamská káva trung Nguyen 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
0727015846163
Návod na kávu ve French press
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty