×
BODUM

BODUM

Už více než 70 let přináší společnost Bodum zajímavé a vizionářské vynálezy, spojené s příslušenstvím pro pití kávy a čaje. Příběh Bodum se začal psát v roce 1944 v dánské Kodani, kde ji založil Peter Bodum. Značka se brzo rozšířila do celého světa a dnes ji vede syn zakladatele, Jorgen Bodum.

Unikátní design a přijatelná cena

Mise Bodum je jednoduchá. Snaží se přinášet vysoce kvalitní kávové a čajové příslušenství pro každého. Přichází se zajímavými designovými kousky za ceny, které jsou dostupné všem, a zároveň klade důraz na udržitelnost a respekt k zaměstnancům a firemním komunitám.

Ve svých začátcích dovážel Peter Bodum skleněné výrobky do Dánska, kde se poprvé setkal s vakuovými kávovary. Chuť kávy z takového přístroje ho příjemně překvapila, rozhodl se proto vylepšit jeho design a vyrobit produkt, který bude cenově dostupný pro každého. Tím odstartoval pozdější úspěch značky Bodum. Na začátku 50. let představil Peter Bodum vakuový kávovar MOCCA a v roce 1958 přišla řada na populární SANTOS vakuový kávovar.

Úspěch po celém světě

Právě SANTOS dostal společnost Bodum na výsluní a zajistil jí mezinárodní úspěch díky unikátnímu designu. Bodum se rázem stala jedním z nejdůležitějších výrobců kávovarů na světě. V roce 1974 představil tehdy šestadvacetiletý Jorgen Bodum první French press, zvaný Bistro. Světová média tento vynález označila za ekologicky nejšetrnější kávovar.

Bodum neustále pracuje na nových inovacích, které kombinuje s tradičním přístupem, díky čemuž získala několik mezinárodních a dánských ocenění v oblasti designu.

Další informace dohledáte na webu bodum.

Logo bodum 
Biatelli - konvičky na vaši oblíbenou kávu
799,00 Kč (s DPH)
Bodum Kenya French Press přináší do světa kávy styl a unikátní design. Káva z french pressu chutná výborně, a co teprve, když si ji připravíte s tímto originálním výrobkem dánské společnosti. Kávu navíc díky french...
Zobrazení 1-2 z 2 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty