Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty

James Bond v tom má jasno! Jamaica Blue Mountain

napsal

Už jste slyšeli o nejexkluzivnější kávě světa? Jamaica Blue Mountain je jednou z nejpopulárnějších a také nejdražších káv na trhu. Její unikátnost navíc potvrzuje fakt, že si ji vychutnával samotný James Bond.

Káva pro agenta 007

Autor slavných detektivek o speciálním agentovi 007, Ian Flemming, pobýval nějaký čas na Jamajce a o kávě Jamaica Blue Mountain psal, že jde o vůbec nejlahodnější kávu, kterou kdy pil. A Bondovi tak nedovolil pít nic jiného.

Jemná chuť a tajemný nádech

Za názvem jedinečné kávy stojí pohoří Blue Mountain, které se rozkládá na východě Jamajky a tvoří jedno z vůbec nejdelších souvislých pohoří v Karibiku. Vrcholky hor jsou téměř neustále zahaleny v modrém oparu, odtud název “modré hory”. Tajemný nádech vystihuje výjimečnou kávu. Jamaica Blue Mountain. Lákají na jemnou chuť a absenci hořkosti. Kromě toho, že se ručně vybraná zrna využívají pro přípravu kávy, tvoří i základ kávového likéru Tia Maria.

Vzhledem ke své ceně a exkluzivitě bývá Jamaica Blue Mountain často padělaná. Kafone vám ale zaručuje, že se k vám dostane káva té nejvyšší kvality dovezená přímo z Jamajky. Vžijte se do kůže speciálního agenta 007, s šálkem prvotřídní kávy Jamaica Blue Mountain to půjde snadno. 

Podobné produkty
Přidat komentář
Reakce na příspěvek
Prosím, přihlašte se Pro přidání komentáře.

Hlavní nabídka

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty