×

Marley Coffee Jamaica Blue Mountain zrnková káva 227g

Vyzkoušejte, jak chutná jedna z nejdražších a nejexkluzivnějších káv světa. Marley Coffee Jamaica Blue Mountain obsahuje 100% autentickou Jamaica Blue Mountain a láká na harmonii mezi intenzivním aroma, vyváženou kyselostí a plným tělem. 

Přečíst článekShow less
1 353,74 Kč
1208,70 bez DPH.
Vyprodáno
Popis

Jak chutná káva Marley Coffee Jamaica Blue Mountain

Výjimečně lahodná káva Marley Coffee Jamaica Blue Mountain nabízí nejvyšší kvalitu zrn vyhlášené kávy Jamaica Blue Mountain. Zrna jsou ručně sbíraná a výsledná káva si zanechává jemný a lehký závěr s nádechem hořkosti. Jedná se o opravdovou exotiku, které neodoláte. 

Výjimečná a stoprocentně autentická

Káva obsahuje stoprocentně autentickou Jamaica Blue Mountain, což je jedna z nejdražších a nejexkluzivnějších káv na světě. Právě pro svou výjimečnost bývá často padělána, u nás si ale můžete být jisti, že vám dodáváme 100% Jamaica Blue Mountain, kterou dovážíme přímo z Jamajky.

Marley Coffee Jamaica Blue Mountain láká na výjimečnou harmonii mezi intenzivním aroma, vyváženou kyselostí a plným tělem. 

Jamaica Blue Mountain 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty