×

Coffee Roasters of Jamaica Jamaica Blue Mountain zrnková káva 227g

Vychutnejte si stoprocentně autentickou kávu Jamaica Blue Mountain, která patří mezi nejdražší a nejluxusnější kávy světa. Káva Coffee Roasters of Jamaica 100% je středně tmavá a učaruje vám dokonalým medovým aroma a čokoládovými podtóny.

Přečíst článekShow less
1 167,72 Kč
1042,61 bez DPH.
Vyprodáno
Popis

Jak chutná káva Coffee Roasters of Jamaica Blue Mountain

Víte, jak chutná jedna z nejdražších a nejexkluzivnějších káv světa? Že ne? V tom případě by vám neměla uniknout lahodná chuť kávy Coffee Roasters of Jamaica 100% Jamaica Blue Mountain. Je středně tmavá a má neodolatelné medové aroma. Bonusem jsou sladké čokoládové podtóny.

Tajemství pražení a úrodná půda

Pražírna Coffee Roasters of Jamaica povýšila pražení kávy na novou úroveň. Stále dbá na tradiční přístup, opředený tajemstvím, který zaručuje, že výsledná káva je zkrátka neodolatelná. Úrodné výšiny Blue Mountains stojí za výjimečně lahodnou chutí a aroma kávy Coffee Roasters of Jamaica 100% Jamaica Blue Mountain.

Přeneste se alespoň na chvíli do exotických dálek a vychutnejte si vynikající kávu Coffee Roasters of Jamaica 100% Jamaica Blue Mountain doma anebo v kanceláři. 

Jamaica Blue Mountain 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty