Jablum Classic Jamaica Blue Mountain zrnková káva 227g

Vyzkoušejte, jak chutná jedna z nejdražších a nejexkluzivnějších káv světa a vychutnejte si výjimečně lahodnou kávu Jablum 100% Jamaica Blue Mountain Coffee. Jedná se o stoprocentně autentickou kávu, která láká na nulovou kyselost a lahodné čokoládové podtóny.

999,00 Kč
868,70 bez DPH.
Vyprodáno
Brand:
Popis

Jak chutná káva Jablum Classic Jamaica Blue Mountain

Pod zkratkou Jablum se skrývá jedna z vůbec nejdražších káv světa, Jamaica Blue Mountain. Káva Jablum 100% Jamaica Blue Mountain Classic je klasická ranní káva a nejjemnější Jamaica Blue Mountain, která láká na absenci kyselosti a lahodné čokoládové podtóny. 

Prvotřídní a stoprocentní

Jablum 100% Jamaica Blue Mountain Classic je káva první třídy, která se praží po malých dávkách, aby se zaručila co nejvyšší čerstvost. Pražírna dodává kávová zrna ve speciálních dřevěných barelech, které pomáhají uchovávat vysokou kvalitu.

Kávy Jamaica Blue Mountain se kvůli své exkluzivitě často padělají, u Kafone si můžete být jisti, že se k vám dostane stoprocentně autentická Jamaica Blue Mountain, kterou dovážíme přímo z Jamajky. Vychutnejte si kousek exotiky ve své domácnosti nebo kanceláři a zjistěte, jaká je jedna z nejdražších a nejluxusnějších káv světa. 

Jamaica Blue Mountain 
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace