×

Jablum Classic Jamaica Blue Mountain zrnková káva 227g

Vyzkoušejte, jak chutná jedna z nejdražších a nejexkluzivnějších káv světa a vychutnejte si výjimečně lahodnou kávu Jablum 100% Jamaica Blue Mountain Coffee. Jedná se o stoprocentně autentickou kávu, která láká na nulovou kyselost a lahodné čokoládové podtóny.

Přečíst článekShow less
972,94 Kč
868,70 bez DPH.
Vyprodáno
Brand:
Popis

Jak chutná káva Jablum Classic Jamaica Blue Mountain

Pod zkratkou Jablum se skrývá jedna z vůbec nejdražších káv světa, Jamaica Blue Mountain. Káva Jablum 100% Jamaica Blue Mountain Classic je klasická ranní káva a nejjemnější Jamaica Blue Mountain, která láká na absenci kyselosti a lahodné čokoládové podtóny. 

Prvotřídní a stoprocentní

Jablum 100% Jamaica Blue Mountain Classic je káva první třídy, která se praží po malých dávkách, aby se zaručila co nejvyšší čerstvost. Pražírna dodává kávová zrna ve speciálních dřevěných barelech, které pomáhají uchovávat vysokou kvalitu.

Kávy Jamaica Blue Mountain se kvůli své exkluzivitě často padělají, u Kafone si můžete být jisti, že se k vám dostane stoprocentně autentická Jamaica Blue Mountain, kterou dovážíme přímo z Jamajky. Vychutnejte si kousek exotiky ve své domácnosti nebo kanceláři a zjistěte, jaká je jedna z nejdražších a nejluxusnějších káv světa. 

Jamaica Blue Mountain 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty