×

AeroPress papírové filtry 350ks

Originální bělené Aeropress papírové filtry jsou určené pro přípravu kávy v ručním kávovaru Aeropress. Při jedné kávě denně vám filtry do aeropressu vydrží téměř celý rok. Díky Aeropressu si můžete připravit vysoce kvalitní kávu kdykoliv a kdekoliv.

Přečíst článekShow less
129,00 Kč
106,61 bez DPH.
Skladem více jak 10 kusů
Popis

K čemu slouží AeroPress papírové filtry

Originální bělené Aeropress papírové filtry jsou určené pro přípravu kávy v Aeropressu. Při jedné kávě denně vám vydrží skoro na celý rok.

Vynikající káva kdykoliv a kdekoliv

Aeropress je originální metoda přípravy kávy, bez které se neobejde žádný kávový fajnšmekr. Umožní vám připravit si vynikající a vysoce kvalitní kávu kdykoli a kdekoli. Ruční kávovar Aeropress se proto stal nezbytnou výbavou na cestách všech milovníků dobré kávy. Připravíte si v něm kávu filtrovanou pomocí vzduchu přes malý papírový filtr. Právě tlak a filtrace přes papírový filtr hrají důležitou roli při přípravě kávy v Aeropress Aerobie.

šálek kávy Vergnano 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Návod na kávu v Aeropressu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty