×

AeroPress

Bez Aeropressu se neobejde žádný správný kávový fajnšmekr. Aeropress Aerobie vám totiž umožní přípravu vysoce kvalitní kávy kdykoliv a kdekoliv. Ruční kávovar Aeropress je prakticky nerozbitný, nenáročný na údržbu a k tomu ještě navíc levný. Připravíte si v něm filtrovanou kávu pomocí vzduchu přes malý papírový filtr.

680,00 Kč
561,98 bez DPH.
Skladem poslední 1 ks.
Popis

Příprava kávy pomocí Aeropressu

Tento netradiční vynález je ideálním společníkem pro každého, kdo si touží připravit vysoce kvalitní kávu kdykoli a kdekoli. Aeropress je velmi praktickou metodou přípravy kávy.

Připraví vám na cestách skvělou kávu

Aeropress Aerobie je vyrobený z polykarbonátu, pyšní se tím, že je prakticky nerozbitný, lehký, nenáročný na údržbu a k tomu všemu ještě levný. Oblíbili si ho zejména kávoví fajnšmekři, kteří si ani na cestách nechtějí odpustit kvalitní kávu. Díky aeropressu si můžete připravit filtrovanou kávu pomocí vzduchu přes malý papírový filtr.

Během méně než minuty si můžete v Aeropressu připravit jeden až tři šálky kávy. Ruční kávovar Aeropress se skládá z osmi hlavních částí, jde o píst, komoru, těsnění, filtr víčko, nálevku, držák na filtr, odměrku a míchadlo. Aeropress je vhodná metoda pro přípravu těch nejlepších káv, protože během ní máte pod kontrolou všechny kroky. Důležité je kávu umlít těsně před přípravou na správnou hrubost. Pro přípravu kávy v Aeropressu by káva měla být jen o něco méně jemná než sůl, jde tedy o střední hrubost mletí. Nejlepšího výsledku dosáhnete s ručním mlýnkem s keramickými kameny.

šálek kávy Vergnano 
Detaily produktu
Návod na kávu v Aeropressu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace