×

AeroPress Aerobie

Bez Aeropressu se neobejde žádný správný kávový fajnšmekr. Aeropress Aerobie vám totiž umožní přípravu vysoce kvalitní kávy kdykoliv a kdekoliv. Ruční kávovar Aeropress je prakticky nerozbitný, nenáročný na údržbu a k tomu ještě navíc levný. Připravíte si v něm filtrovanou kávu pomocí vzduchu přes malý papírový filtr.

Přečíst článekShow less
890,00 Kč
735,54 bez DPH.
Skladem více jak 10 kusů
Popis

Příprava kávy pomocí Aeropressu

Tento netradiční vynález je ideálním společníkem pro každého, kdo si touží připravit vysoce kvalitní kávu kdykoli a kdekoli. Aeropress je velmi praktickou metodou přípravy kávy.

Připraví vám na cestách skvělou kávu

Aeropress Aerobie je vyrobený z polykarbonátu, pyšní se tím, že je prakticky nerozbitný, lehký, nenáročný na údržbu a k tomu všemu ještě levný. Oblíbili si ho zejména kávoví fajnšmekři, kteří si ani na cestách nechtějí odpustit kvalitní kávu. Díky aeropressu si můžete připravit filtrovanou kávu pomocí vzduchu přes malý papírový filtr.

Během méně než minuty si můžete v Aeropressu připravit jeden až tři šálky kávy. Ruční kávovar Aeropress se skládá z osmi hlavních částí, jde o píst, komoru, těsnění, filtr víčko, nálevku, držák na filtr, odměrku a míchadlo. Aeropress je vhodná metoda pro přípravu těch nejlepších káv, protože během ní máte pod kontrolou všechny kroky. Důležité je kávu umlít těsně před přípravou na správnou hrubost. Pro přípravu kávy v Aeropressu by káva měla být jen o něco méně jemná než sůl, jde tedy o střední hrubost mletí. Nejlepšího výsledku dosáhnete s ručním mlýnkem s keramickými kameny.

šálek kávy Vergnano 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Návod na kávu v Aeropressu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty