×
Trung Nguyen

Trung Nguyen

Vietnamská káva nám stále zní jako něco exotického, přitom už se dávno ví, že se jedná o výjimečný nápoj. Díky Trung Nguyen si navíc vietnamský zázrak můžete vychutnat i v pohodlí domova a nemusíte za ním cestovat do dalekých končin.

Vietnamský zázrak

Trung Nguyen je seskupení podnikatelů, které je vůbec největším výrobcem kávy ve Vietnamu a vyváží své produkty do více než 60 zemí, včetně Spojených států, Ruska, Kanady, Velké Británie a zemí Evropské unie. Skupina vznikla v roce 1996 v oblasti Buôn Ma Thuột a tvoří ji devět významných členů. V čele stojí Dang Le Nguyen Vu, kterému se přezdívá „Vietnamský kávový král“.

První kavárnu otevřela skupina Trung Nguyen v roce 1998 ve městě Ho Či Min. Od té doby se postupně šířila do celého světa a v roce 2003 představila rozpustnou kávu „G7“.

Vývozce cibetkové kávy

V současnosti patří společnost Trung Nguyen k významným vývozcům takzvané kávy „kopi luwak“ neboli cibetkové kávy. Jedná se o vůbec nejdražší kávu na světě, kterou tvoří zrna kávových třešní, která zkonzumovala kunovitá šelma cibetka palmová. Zrna prošla trávicím systémem cibetky, kopi luwak se tedy zpracovává z trusu cibetek. Bobule prochází trávicím traktem téměř neporušená a v žaludku dochází k takzvané fermentaci, která výsledné kávě dodává specifickou a nezaměnitelnou chuť a aroma.
Další informace dohledáte na webu Trung Nguyen.

Logo Trung Nguyen 
Izzo - italská káva u Vesus
Zobrazení 1-4 z 4 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty