×

Trung Nguyen Creative 4 mletá vietnamská káva 250g

Vietnamská káva Creative 4 je směsí čtyř odrůd kávy Arabica, Robusta, Chari a Catimor. Láká na bohatou a komplexní strukturu a pyšní se neodolatelným aroma a náznaky květinových tónů.

Přečíst článekShow less
125,63 Kč
112,17 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň
Popis

Jak chutná Trung Nguyen Creative 4

Vynikající odrůdy Arabica, Robusta, Chari a Catimor se mísí v jedinečné směsi mleté kávy Creative 4 a přinášejí potěšení z každého doušku lahodné vietnamské směsi.

Plné tělo a neodolatelné aroma

Creative 4 je silná káva s vysokým obsahem kofeinu. Praží se pomalu a pečlivě, boby jednotlivých odrůd se praží odděleně. Výsledná směs se pyšní náznaky květinových tónů. Okouzlující aroma a silné robustní tělo potěší každého milovníka speciálních káv.

Přeneste se do dalekých končin a vychutnejte si exotickou směs mleté kávy Creative 4 v pohodlí domova.

Vietnamská káva trung Nguyen 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
2
Druh
Směs
Příprava kávy ve Phin filtru
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty