×

Trung Nguyen Gourmet Blend mletá vietnamská káva 500g

Vybraná zrna odrůd Arabica, Robusta, Chari (Excelsa) a Caltimore se mísí v jedinečné směsi mleté kávy Gourmet Blend. Vychutnejte si vietnamskou exotiku v pohodlí domova, učaruje vám zejména neodolatelné aroma koření, čokolády a ovoce.

Přečíst článekShow less
174,33 Kč
155,65 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Popis

Jak chutná Trung Nguyen Gourmet Blend

Lahodnou mletou kávu Gourmet Blend tvoří vybraná zrna odrůd Arabica, Robusta, Chari (Excelsa) a Caltimore. Láká zejména na neodolatelné aroma, které ve vaší domácnosti zanechá vůni koření, čokolády a ovoce.

Exotická chuť a aroma

Vietnamská káva se už dávno nepije pouze ve Vietnamu, naopak si ji čím dál tím častěji můžete vychutnat i v našich končinách. Nejlépe chutná, pokud si ji připravíte pomocí takzvaného phin filtru, případně za použití french pressu.

Mletá káva Gourmet Blend je výrazná a silná, při přípravě vám proto bude stačit menší dávka než obvykle. Vychutnejte si kus vietnamské exotiky a užijte si šálek vynikající směsi, která vám rozjasní každé šedivé ráno.

Vietnamská káva trung Nguyen 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Druh
Směs
Příprava kávy ve Phin filtru
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty