×

Trung Nguyen Creative 8 mletá vietnamská káva 250g

Mletá káva Creative 8 láká na sladkou chuť, čokoládovou hutnost a nádech chuti tabáku. Prochází podobným procesem přípravy jako nejdražší káva světa, takzvaná cibetková káva a skvěle chutná při přípravě ve speciálním phin filtru.

Původní cena: 428,00 Kč
328,00 Kč
285,22 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Popis

Jak chutná Trung Nguyen Creative 8

Příroda hraje hlavní roli při přípravě mleté kávy Creative 8. Právě v přírodě se totiž vietnamská společnost Trung Nguyen inspirovala při vymýšlení receptury. Káva Creative 8 prochází podobným procesem jako nejdražší káva světa, cibetková káva.

Výrazná a sladká chuť

Mletá káva Creative 8 představuje kousek exotického Vietnamu v lahodném šálku kávy. Láká na sladkou chuť, hebkou a hutnou strukturu a jemný nádech chuti tabáku. Bohatá chuť a aroma vám bezpochyby učarují.

Užijte si kus tajemných dálek v pohodlí domova a zamilujte se do výjimečné směsi mleté kávy Creative 8. Nejlépe si ji připravíte s pomocí takzvaného phin filtru. Balení obsahuje 250 g lahodné směsi.

Vietnamská káva trung Nguyen 
Detaily produktu

Parametry

Druh
Směs
Příprava kávy ve Phin filtru
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace