×

Trung Nguyen Creative 8 mletá vietnamská káva 250g

Mletá káva Creative 8 láká na sladkou chuť, čokoládovou hutnost a nádech chuti tabáku. Prochází podobným procesem přípravy jako nejdražší káva světa, takzvaná cibetková káva a skvěle chutná při přípravě ve speciálním phin filtru.

Přečíst článekShow less
416,83 Kč
372,17 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Popis

Jak chutná Trung Nguyen Creative 8

Příroda hraje hlavní roli při přípravě mleté kávy Creative 8. Právě v přírodě se totiž vietnamská společnost Trung Nguyen inspirovala při vymýšlení receptury. Káva Creative 8 prochází podobným procesem jako nejdražší káva světa, cibetková káva.

Výrazná a sladká chuť

Mletá káva Creative 8 představuje kousek exotického Vietnamu v lahodném šálku kávy. Láká na sladkou chuť, hebkou a hutnou strukturu a jemný nádech chuti tabáku. Bohatá chuť a aroma vám bezpochyby učarují.

Užijte si kus tajemných dálek v pohodlí domova a zamilujte se do výjimečné směsi mleté kávy Creative 8. Nejlépe si ji připravíte s pomocí takzvaného phin filtru. Balení obsahuje 250 g lahodné směsi.

Vietnamská káva trung Nguyen 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Druh
Směs
Příprava kávy ve Phin filtru
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty