×

Van Houten Dream Cappuccino 1kg

Je libo kombinaci silné kávy a jemného kakaa? Vychutnejte si exkluzivní směs Van Houten Dream Choco Cappuccino a podlehněte čokoládovo-kávovému nápoji. Směs obsahuje 6,5 % kakaa a můžete si ji připravit jak do vody, tak do mléka.

Přečíst článekShow less
242,50 Kč
216,52 bez DPH.
Vyprodáno
Popis

Jak chutná Van Houten Dream Choco Cappucino

Unikátní směs Van Houten Dream Choco Cappuccino kombinuje silnou chuť kávy s mírnou chutí kakaa. Velmi dobře vyvážený nápoj učaruje každému, kdo si rád užívá volné chvíle s lahodným drinkem.

Preciznost a kvalita stojí za skvělou chutí

Čokoládovo-kávový nápoj obsahuje 6,5 % kakaa a můžete ho připravit do vody nebo do mléka, podle toho, co vám více vyhovuje. Výjimečný nápoj je připravený ze směsi Van Houten Passion a svou silnou chutí a tmavou barvou dokonale napodobuje nápoje vyhlášených italských kaváren.

Za jedinečnou chutí Van Houten Dream Choco Cappuccino stojí precizní příprava a důraz na kvalitu, se kterou společnost Van Houten přistupuje k výrobě už od roku 1828. Vychutnejte si tradiční chuť v každém doušku vynikajícího nápoje.

Čokoláda a kakao Van Houten 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty