×

Van Houten Dream Choco Drink 1kg

Podlehněte mléčné čokoládě s neodolatelnou pěnou. Lahodný nápoj Van Houten Dream Choco Drink učaruje všem milovníkům sladkého a přenese vás do dětských let, kdy vám babička s láskou připravovala šálek horké čokolády.

Přečíst článekShow less
213,29 Kč
190,43 bez DPH.
Vyprodáno
Popis

Jak chutná Van Houten Dream Choco Drink

Mléčná čokoláda s neodolatelnou pěnou učaruje všem milovníkům sladkého. Vzpomínáte na dětská léta, na to, jak vám babička s láskou připravovala šálek vynikající horké čokolády? Vyzkoušejte Van Houten Dream Choco Drink a přesvědčte se, že chutná naprosto stejně.

Kvalita a preciznost v každém šálku

Výjimečná chuť, nezaměnitelná vůně a lahodná příchuť vás bezpochyby dostanou do kolen. Díky precizní přípravě a důrazu na kvalitu přináší holandská společnost Van Houten jen ty nejkvalitnější směsi pro přípravu horké čokolády. V každém doušku nápoje Van Houten Dream Choco Drink vás proto čeká jedinečný zážitek.

Čokoláda a kakao Van Houten 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty