×

Sladidlo XyloSweet - 100% Xylitol 100 x 4g

Rádi si svou kávu sladíte? Oslaďte si ji vhodnou alternativou cukru, sladidlem bez chemie XyloSweet. Obsahuje 100% xylitol nejvyšší kvality a oproti cukru má mnohem méně kalorií a nižší glykemický index. Nechejte XyloSweet v nápoji dobře rozpustit, jedině tak nezanechá žádnou pachuť.

349,00 Kč
303,48 bez DPH.
Skladem posledních 9 ks
Brand:
Popis

Slazení kávy Xylosweetem

Oslaďte si svou kávu zdravěji se sladidlem XyloSweet. Jedná se o vhodnou alternativu cukru, která obsahuje 100% xylitol nejvyšší kvality. XyloSweet vypadá i chutná stejně jako klasický cukr, oproti němu má ale mnohem méně kalorií.

Nižší glykemický index

XyloSweet balíme do balení o 100× 4 g, což je ideální porcované balení pro oslazení nápojů. Při použití nechejte XyloSweet v nápoji dobře rozpustit, v opačném případě byste při pití pocítili mírný chladivý mentolový pocit. Dobře rozpuštěný XyloSweet ale nezanechává žádnou pachuť.

V přírodě se vyskytující sladidlo XyloSweet má nižší glykemický index než cukr (7 ze 100, cukr má 85), proto se skvěle hodí pro ty, kdo si hlídají štíhlou linii, trpí kvasinkovými infekcemi anebo potřebují mít kalorie či glykemický index pod kontrolou z jiných důvodů. Zakoupit si můžete i sypaný xylitol.

slazeni_kavy_cukrem 
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace