×

Sladidlo XyloSweet - 100% Xylitol 100 x 4g

Rádi si svou kávu sladíte? Oslaďte si ji vhodnou alternativou cukru, sladidlem bez chemie XyloSweet. Obsahuje 100% xylitol nejvyšší kvality a oproti cukru má mnohem méně kalorií a nižší glykemický index. Nechejte XyloSweet v nápoji dobře rozpustit, jedině tak nezanechá žádnou pachuť.

Přečíst článekShow less
359,00 Kč
320,54 bez DPH.
Vyprodáno
Brand:
Popis

Slazení kávy Xylosweetem

Oslaďte si svou kávu zdravěji se sladidlem XyloSweet. Jedná se o vhodnou alternativu cukru, která obsahuje 100% xylitol nejvyšší kvality. XyloSweet vypadá i chutná stejně jako klasický cukr, oproti němu má ale mnohem méně kalorií.

Nižší glykemický index

XyloSweet balíme do balení o 100× 4 g, což je ideální porcované balení pro oslazení nápojů. Při použití nechejte XyloSweet v nápoji dobře rozpustit, v opačném případě byste při pití pocítili mírný chladivý mentolový pocit. Dobře rozpuštěný XyloSweet ale nezanechává žádnou pachuť.

V přírodě se vyskytující sladidlo XyloSweet má nižší glykemický index než cukr (7 ze 100, cukr má 85), proto se skvěle hodí pro ty, kdo si hlídají štíhlou linii, trpí kvasinkovými infekcemi anebo potřebují mít kalorie či glykemický index pod kontrolou z jiných důvodů. Zakoupit si můžete i sypaný xylitol.

slazeni_kavy_cukrem 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty