×
XLEAR

XLEAR

Xlear se jednoduše vyslovuje jako anglické slovíčko „clear“, které v překladu znamená čistý. Potvrzuje tím odhodlání společnosti Xlear Inc. přinášet svým zákazníkům zdravotní benefity spojené s xylitolem, erythritolem a dalšími, v přírodě se vyskytujícími sladidly. Xlear Inc. vyrábí xylitol produkty, jejichž základem jsou uvedená sladidla, která se nalézají ve dřevě, ovoci, zelenině a jiných přírodních zdrojích.

Kvalitní a zdraví prospěšný

Společnost Xlear Inc. existuje od června roku 2000, kdy do světa vypustila první produkt, nosní sprej Sinus Care. Od té doby je společnost uznávaná jako lídr ve výrobě a distribuci vysoce kvalitních produktů z xylitolu. Zároveň produkty Xlear Inc. pomohly řadě lidí žít zdravější a kvalitnější život. Stále více zubařů, pediatrů, ORL specialistů a praktických lékařů sahá po výrobcích z xylitolu od společnosti Xlear Inc., které doporučují svým pacientům.

Xylitol má méně kalorií než klasický cukr

Xylitol je březový cukr, který vypadá a chutná stejně jako klasický cukr. Nejedná se o umělé sladidlo, ale naopak o vhodnější variantu, která na rozdíl od těch umělých nemá nepříjemnou pachuť. Xylitol se získává obvykle z bukového dřeva, kukuřice a březového dřeva. Navíc má třikrát méně kalorií než klasický cukr a nezvyšuje hladinu cukru v krvi.

O xylitolu se často mluví jako o látce prospěšné lidskému zdraví, a to především díky jeho pozitivním účinkům na zubní sklovinu. Byl totiž prokázaný účinek xylitolu na snížení výskytu zubního kazu. Pokud si rádi sladíte kávu, xylitol je pro vás ideálním společníkem.

Navštívte web výrobce Xlear.cz pro více informací.

Logo Xlear 
Xlear - zdravé slazení
Zobrazení 1-2 z 2 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty