×

Sladidlo Lite&Sweet - Erythritol s Xylitolem

Oslaďte si kávu vhodnou alternativou cukru. Vyzkoušejte Lite&Sweet, tohle spojení 60 % erythritolu a 40 % xylitolu má oproti klasickému cukru o 75 % méně kalorií a nižší glykemický index (3 ze 100, cukr má 85). Sladidlo nezanechává pachuť, je třeba ho ale nechat dobře rozpustit v nápoji.

Poslední balení v náhradním obalu. Původní papírový obal poškozen při přepravě.

Přečíst článekShow less
Regular price: 339,90 Kč
289,90 Kč
258,84 bez DPH.
Vyberte balení
  •  100x4g
  •  454g
Produkt je dostupný v jiných variantách
Brand:
Popis

Slazení kávy s LiteSweet Xylitolem

Rádi si svou kávu osladíte, ale cukr ani umělá sladidla vám nevyhovují? Vyzkoušejte Lite&Sweet, toto spojení 60 % erythritolu a 40 % xylitolu přináší mnoho výhod oproti klasickému cukru. Lite&Sweet má o 75 % méně kalorií než klasický cukr a nízký glykemický index (3 ze 100, cukr má 85).

Slazení bez pachuti

Na rozdíl od umělých sladidel navíc Lite&Sweet nezanechává žádnou pachuť. S oblibou po něm sahají diabetici, děti i ženy, které trpí těhotenskou cukrovkou. Pochvalují si jej i lidé držící protikvasinkovou nebo redukční dietu.

Lite&Sweet je ideální variantou pro ty, co si rádi sladí kávu. Oproti ostatním sladidlům má sice o něco vyšší cenu a na rozdíl od cukru má menší sladivost, zároveň se ale jedná o vhodnější variantu slazení. Při použití nezapomeňte Lite&Sweet dobře rozpustit, jinak budete při pití pociťovat mírný chladivý mentolový pocit. Dobře rozpuštěný ale nezanechává žádnou pachuť.

Vybrat si můžete ze dvou balení Lite&Sweet, a to buď 454g balení anebo balení o 100× 4 g, což je ideální porcované balení pro oslazení nápojů.

slazeni_kavy_cukrem 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
700596003101
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty