×

Vee's Breakfast Roast zrnková káva 250g

Pokud hledáte dokonalou kávu k snídani, vyzkoušejte Vee’s Breakfast Roast. Lahodná směs extra velkých kávových zrn vysokohorských odrůd Arabiky Maragogype, Pacamara, Bourbon a Typica původem ze Střední Ameriky. Klíčovou roli v této směsi hraje pražení při nižší teplotě. Káva není příliš silná, ale přesto extrémně aromatická. Můžete si tak dopřát víc než jeden šálek.

Jemná a sametová kompozice s nádechem vlašských ořechů, mléčné čokolády a kakaa. Její vůně vás po ránu skvěle naladí na nový den. 

Příprava: filtrovaná káva, káva s mlékem, espresso, cappuccino, latte macchiato

Přečíst článekShow less
169,46 Kč
151,30 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Dopřejte si k snídani více šálků

Tato kávová směs byla vyvinuta na základě žádostí zákazníků o vytvoření blendu vhodného k snídani. Výsledná chuť není příliš silná, přesto však aromatická. Klidně si k snídani dopřejete více šálků. Vybrali jsme extra velká kávová zrna, která rostou převážně ve Střední Americe. Jedná se o kávové odrůdy Arabica-Maragogype - velkoplodý poddruh přírodní mutace brazilské Arabiky objevený v roce 1870. Dále Arabica-Pacamara vyšlechtěná v Salvadoru v roce 1958 jako velkoplodý kříženec bourbonových odrůd Maragogype a Pacas. A nakonec jsme přidali prvotřídní zrna Arabica Bourbon a Arabica Typica

Pražení probíhá při nižší teplotě, neboť zvolená teplota pražení se odvíjí od poloměru zakřivení kávových zrn. Čím větší zrno, tím menší zakřivení a tím jemnější pražení. Zrna jsou po upražení středně hnědá. Výsledkem je střední tělo, vyvážená chuť a malá kyselost. Vyvážená, aromatická káva vhodná k snídani. 

Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
1
Obsah kofeinu
2
Druh
100% Arabica
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty