×

Vee's Breakfast Roast zrnková káva 250g

Hledáte dokonalou kávu k snídani? Vyzkoušejte snídaňovou kávu Vee’s Breakfast Roast. Lahodná směs extra velkých kávových zrn vysokohorských odrůd Arabiky Maragogype, Pacamara, Bourbon a Typica původem ze Střední Ameriky. Klíčovou roli v této směsi hraje pražení při nižší teplotě. Káva není příliš silná, ale přesto extrémně aromatická. Můžete si tak dopřát víc než jeden šálek.

Jemná a sametová kompozice s nádechem vlašských ořechů, mléčné čokolády a kakaa. Její vůně vás po ránu skvěle naladí na nový den. 

Příprava: filtrovaná káva, káva s mlékem, espresso, cappuccino, latte macchiato

175,00 Kč
152,17 bez DPH.
Skladem poslední 3 ks

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Dopřejte si k snídani více šálků

Tato kávová směs byla vyvinuta na základě žádostí zákazníků o vytvoření blendu vhodného k snídani. Výsledná chuť není příliš silná, přesto však aromatická. Klidně si k snídani dopřejete více šálků. Vybrali jsme extra velká kávová zrna, která rostou převážně ve Střední Americe. Jedná se o kávové odrůdy Arabica-Maragogype - velkoplodý poddruh přírodní mutace brazilské Arabiky objevený v roce 1870. Dále Arabica-Pacamara vyšlechtěná v Salvadoru v roce 1958 jako velkoplodý kříženec bourbonových odrůd Maragogype a Pacas. A nakonec jsme přidali prvotřídní zrna Arabica Bourbon a Arabica Typica

Pražení probíhá při nižší teplotě, neboť zvolená teplota pražení se odvíjí od poloměru zakřivení kávových zrn. Čím větší zrno, tím menší zakřivení a tím jemnější pražení. Zrna jsou po upražení středně hnědá. Výsledkem je střední tělo, vyvážená chuť a malá kyselost. Vyvážená, aromatická káva vhodná k snídani. 

Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
1
Obsah kofeinu
2
Druh
100% Arabica
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace