×

Vee's Peru Inka Gold zrnková káva 250g

Toto "Incké zlato" pochází z Naranjilla, ze severu Peru, jižně od pramene Amazonie. Družstvo 32 drobných farmářů bylo založeno v roce 1964. Stín stromů deštného pralesa a časté mlhy v džungli dodávají dozrávající kávě jedinečné aroma.

"Inka Gold" má střední, velmi elegantní plnost se sladkou vůní manga a závěrem připomínajícím hořkou čokoládu.

Přečíst článekShow less
174,33 Kč
155,65 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň
Popis

Peruánská káva

Peru, na severu sousedící s Ekvádorem a na jihu s Kolumbií, dodává jednu z nejkvalitnějších káv na světě. Téměř veškerá peruánská káva se pěstuje v tropických deštných pralesích na východním úpatí And, převážně drobnými farmáři při 80% relativní vlhkosti a 3000 litrech srážek na metr čtvereční.

Příprava: filtrovaná káva, espresso, cappuccino, latte macchiato

Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
3
Druh
100% Arabica
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty