×

Vee's Kolumbie Mellow Mountain zrnková káva 250g

Chuťově silná káva Vee's Kolumbie Mellow Mountain má svůj původ ve vyhlášeném kávovém regionu Kolumbie. Kvalitní vysokohorská káva původem z odlehlé jižní provincie Huila v podhůří And. Láká na dokonalou rovnováhu, ovocně-sladké aroma a sametovou konzistenci.

Vychutnejte si ji k snídani i kdykoliv během dne. 

Příprava: filtrovaná káva, espresso, cappuccino, latte macchiato

Přečíst článekShow less
164,59 Kč
146,96 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Kolumbie je největším světovým producentem kávy Arabica zpracované pranou metodou (washed). Vee's Kolumbie Mellow Mountain je vysoce kvalitní vysokohorská káva původem z odlehlé jižní provincie Huila v podhůří And, kde se sklízí ve vysokých nadmořských výškách tradiční Arabica Typica s nižšími výnosy, ale vysokou kvalitou kávových zrn. Na nově vyšlechtěné hybridy kávovníků, které jsou odolnější vůči parazitům a přinášejí vyšší výnosy za cenu nižší kvality kávových zrn, tady nenarazíte. 

Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
100% Arabica
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty