×

Vee's Italské Espresso zrnková káva 250g

Základní nebo chcete-li startovací směs pro ochutnávku pravého espressa. Nejžádanější kávová zrna Grand Cru ze šesti vysokohorských odrůd regionů Latinské Ameriky a Indonésie upražená podle tradičních italských zvyklostí více do tmava. Právě od výsledné barvy zrn je odvozen název „italské pražení“. Už dávno neplatí, že tmavší barva měla v minulosti zakrýt vady kávových zrn nižší kvality. Naopak, pražírně Vee's záleží na kvalitě a pro pražení vybírá pouze nejkvalitnější zrna.

Tóny ovoce a ořechů doprovázené kořeněným nádechem tropického dřeva. Skvěle vyvážená směs 95 % Arabiky a 5 % Robusty pro univerzální použití i v domácích podmínkách. Tmavé pražení umožňuje vysoký chuťový zážitek i při přípravě v automatickém kávovaru

Příprava: filtrovaná káva, espresso, cappuccino, latte macchiato

Přečíst článekShow less
180,00 Kč
160,71 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
3
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty