×

Vee's Dominikánská republika ROYAL zrnková káva 250g

Navštivte s námi Dominikánskou republiku. V jejím středu najdeme nejvyšší hory Karibiku, na jejichž úpatích se od začátku 19. století pěstuje v nadmořských výškách 1200 až 1500 m prvotřídní káva. Zdejší mikroklima se podobá tomu v Blue Mountains na Jamajce.

Velmi aromatická Grand-Cru káva. Harmonicky vyvážená s vůní hořké čokolády, tropického ovoce a nádechem hořkých mandlí. Bohatá, jemně strukturovaná crema.

Příprava: filtrovaná káva, espresso, cappuccino, latte macchiato

229,00 Kč
199,13 bez DPH.
Skladem poslední 2 ks
Popis

Santo Domingo

Karibský ostrov Hispaniola, dříve známý jako Santo Domingo, je druhým největším ostrovem Velkých Antil. Leží zde dva státy, Haiti na západě a Dominikánská republika na východě. Ve středu Dominikánské republiky najdeme nejvyšší hory karibské oblasti, vrcholy Cordillera Central tyčící se až do výšky přes 3000 m. Na úpatí těchto hor se od začátku 19. století pěstuje v nadmořských výškách 1200 až 1500 m prvotřídní karibská káva. Zdejší mikroklima se podobá mikroklimatu v Blue Mountains na Jamajce. Jelikož hlavním vývozním zbožím Dominikánské republiky je stále cukrová třtina, můžete se spolehnout, že zdejším zemědělcům se vyplatí pěstovat pouze kávu prvotřídní kvality. 

Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace