×

Vee's Dominikánská republika ROYAL zrnková káva 250g

Navštivte s námi Dominikánskou republiku. V jejím středu najdeme nejvyšší hory Karibiku, na jejichž úpatích se od začátku 19. století pěstuje v nadmořských výškách 1200 až 1500 m prvotřídní káva. Zdejší mikroklima se podobá tomu v Blue Mountains na Jamajce.

Velmi aromatická Grand-Cru káva. Harmonicky vyvážená s vůní hořké čokolády, tropického ovoce a nádechem hořkých mandlí

Přečíst článekShow less
213,29 Kč
190,43 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Santo Domingo

Karibský ostrov Hispaniola, dříve známý jako Santo Domingo, je druhým největším ostrovem Velkých Antil. Leží zde dva státy, Haiti na západě a Dominikánská republika na východě. Ve středu Dominikánské republiky najdeme nejvyšší hory karibské oblasti, vrcholy Cordillera Central tyčící se až do výšky přes 3000 m. Na úpatí těchto hor se od začátku 19. století pěstuje v nadmořských výškách 1200 až 1500 m prvotřídní karibská káva. Zdejší mikroklima se podobá mikroklimatu v Blue Mountains na Jamajce. Jelikož hlavním vývozním zbožím Dominikánské republiky je stále cukrová třtina, můžete se spolehnout, že zdejším zemědělcům se vyplatí pěstovat pouze kávu prvotřídní kvality. 

Příprava: filtrovaná káva, espresso, cappuccino, latte macchiato

Pro bohatou a jemně strukturovanou cremu je směs Arabiky obohacena o 5 % Robusty.

Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
3
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty