×
PPL Parcelshop

Vee's Dominikánská republika ROYAL zrnková káva 250g

Navštivte s námi Dominikánskou republiku. V jejím středu najdeme nejvyšší hory Karibiku, na jejichž úpatích se od začátku 19. století pěstuje v nadmořských výškách 1200 až 1500 m prvotřídní káva. Zdejší mikroklima se podobá tomu v Blue Mountains na Jamajce.

Velmi aromatická Grand-Cru káva. Harmonicky vyvážená s vůní hořké čokolády, tropického ovoce a nádechem hořkých mandlí. Pro bohatou a jemně strukturovanou cremu je směs Arabiky obohacena o 5 % Robusty.

Příprava: filtrovaná káva, espresso, cappuccino, latte macchiato

229,00 Kč
199,13 bez DPH.
Skladem poslední 2 ks

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Santo Domingo

Karibský ostrov Hispaniola, dříve známý jako Santo Domingo, je druhým největším ostrovem Velkých Antil. Leží zde dva státy, Haiti na západě a Dominikánská republika na východě. Ve středu Dominikánské republiky najdeme nejvyšší hory karibské oblasti, vrcholy Cordillera Central tyčící se až do výšky přes 3000 m. Na úpatí těchto hor se od začátku 19. století pěstuje v nadmořských výškách 1200 až 1500 m prvotřídní karibská káva. Zdejší mikroklima se podobá mikroklimatu v Blue Mountains na Jamajce. Jelikož hlavním vývozním zbožím Dominikánské republiky je stále cukrová třtina, můžete se spolehnout, že zdejším zemědělcům se vyplatí pěstovat pouze kávu prvotřídní kvality. 

Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
3
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace