Vee's Keňa Top Massai zrnková káva 250g

Zrnková káva Keňa - Top Massai je nepřekonatelně nejlepší kávou africké produkce. Vzniká na úpatí slavné hory Mount Kenya, jejíž klimatické podmínky zaručují výjimečnou úrodu. Keňa Top Massai láká na výrazné aroma a chuť třešní, lesních plodů, ostružin a černého rybízu. 

219,00 Kč
190,43 bez DPH.
Vyprodáno
Popis

Jak chutná Keňa Top Massai

Stejně jako původní obyvatelé Masajové, i tato káva neodmyslitelně patří ke Keni. A právě Masajové jí byli inspirací k pojmenování. Zrnková káva Keňa Top Massai je dosud nepřekonatelně nejlepší kávou z africké produkce a omámí vás svým výrazným aroma. Podle jejích milovníků se totiž jedná o nejaromatičtější kávu světa. 

Vzniká na úpatí slavné Mount Kenya

Výběrová káva Kenia Top Massai roste přímo na rovníku na 2100 metrech vysokých výběžcích slavné hory Mount Kenya. Ta na výjimečnou produkci kávy shlíží ze své výšky 5199 metrů a dodává plantážím ideální podmínky pro pěstování. Vulkanická země a keňské podhorské klima zaručují, že výsledná káva je opravdu jedinečná.

Zrnková káva Keňa Top Massai láká na chuť třešní, lesních plodů, ostružin a černého rybízu. Skvěle si ji vychutnáte jako snídaňovou kávu, její aroma vás bezpochyby nastartuje do nového dne. 

kena 
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace