Vee's Brazílie Blue Bourbon zrnková káva 250g

Zamilujte si jedinečně jemné espresso Brazílie Blue Bourbon. Učaruje vám tóny sladkých vůní s podtóny vanilky, karamelu a pražených oříšků a bohatou hedvábnou cremou. Opatrné pražení zaručuje, že má káva téměř nulovou kyselost a hořkost. 

219,00 Kč
190,43 bez DPH.
Skladem posledních 8 ks
Popis

Jak chutná Brazílie Blue Bourbon

Brazílie Blue Bourbon je výběrové jemné espresso, které vás omámí tóny sladkých vůní. Ve vybrané směsi převažují kávová zrna variety Arabica Yellow Bourbon, která byla kultivována západně od Sao Paulo v regionu Cerrado. 

Výjimečně excelentní požitek

Kávové boby tohoto druhu nejsou svítivě červené, ale naopak mirabelkově žluté. Menší tvrdá zrna dozrávají pomalu, díky čemuž v sobě uchovávají hodně cukru a vlhkosti. Charakteristické opatrné pražení zaručuje, že se kyselost zredukuje téměř na nulu a káva neobsahuje téměř žádnou hořkost. A to není všechno. Sametově měkké a přirozeně jemné Grand-Cru espresso je vylepšeno nasládlými a ne-kyselými Grand-Cru kávami z Afriky.

Zamilujte se do plného espressa s bohatou hedvábnou cremou, intenzivně sladkým aroma a podtóny vanilky, karamelu a pražených oříšků. Půjde to bezpochyby snadno. 

brazilie 
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace