×
Ronnefeldt

Ronnefeldt

Už je to téměř 200 let, co si milovníci čaje mohou vychutnávat prvotřídní chuť čajů Ronnefeldt. Tradiční rodinná firma byla založena roku 1823 a patří k vůbec nejstarším společnostem, které s čajem v Evropě obchodují. Společnost založil Johann Tobiash Ronnefeldt ve Frankfurtu, čímž usnadnil následný prodej a vstup na světový trh s čajem. Frankfurt byl totiž centrem mezinárodního obchodu, odkud se ty nejlepší produkty šířily do dalších zemí.

Kontrolovaný proces už od výběru plantáží

Rodina vede firmu až do dnešního dne. V čele stojí Frank Holzapfel se synem Janem-Berendem. A dodnes platí stejná pravidla jako při zakládání firmy, tedy poctivost a důraz na kvalitu. Ronnefeldt připravuje čaj pouze ortodoxní metodou, která zaručuje čaje nejvyšší kvality. Ortodoxní metoda vyžaduje zručnost, zkušenost, intuici a jen nízké využití mechanických strojů.

Jemné aroma a lahodná chuť

I na českém trhu patří čaje Ronnefeldt k tomu nejlepšímu a najdete je ve vyhlášených hotelech v zemi, jako je například Sheraton, Pupp, InterContinental, Marriott Prague, Hilton, Savoy a další.

Na kvalitu se dohlíží už od prvního kroku přípravy. Díky speciální péči při výběru vhodných čajových plantáží se do dalšího procesu dostanou jen ty nejlepší čaje. Ortodoxní metoda přípravy pak zaručuje naprostou dokonalost. Čaje Ronnefeldt lákají milovníky čaje na jemné aroma a unikátní chuť, kterou si nejde nezamilovat.
Pro více informací navštívte oficiální web výrobce Ronnefeldt.

Logo Segafredo 
Kavárny a čajovny
Zobrazení 1-9 z 9 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty