×

Ochutnávkový balíček Paranà Caffè

Vyzkoušejte degustační balíček vybraných směsí římské pražírny Paranà Caffè a zjistěte, která vám učaruje nejvíce. K objednávce navíc získáte dopravu zdarma. Balíček obsahuje celkem 3 kg balení zrnkové kávy Caffe Espresso, Caffe Extra BarCaffe Extra Bar Premium. Díky pečlivému pražení mají všechny kávy jedinečnou chuť a nezaměnitelné aroma.

Složení ochutnávkového balíčku:

Parana Caffe Espresso

Parana Caffe Extra Bar

Parana Caffe Extra Bar Premium

1 630,00 Kč
1417,39 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Popis

Jak chutná káva Parana Caffe Espresso

Nemůžete se rozhodnout, jakou kávu římské pražírny Paranà Caffè ochutnat? Vyzkoušejte je všechny a zjistěte, která vám chutná nejvíce. K objednávce degustačního balíčku navíc získáte dopravu zdarma.

Vybrané směsi vyhlášené římské pražírny

V balíčku najdete zrnkovou kávu Caffe Espresso. Tato 100% Arabica získává díky dlouhému pražení do tmava plné tělo a dlouhotrvající intenzivní chuť. Láká na podtóny čokolády a ovoce a jedinečně hedvábnou strukturu. Jako další obsahuje balíček jedinečnou směs Caffe Extra Bar. Výjimečná zrnková káva získala díky své kvalitě a vyvážené chuti vítězství v Coffee Tasting v roce 2008. Jedná se o směs 70 % Arabicy a 30 % Robusty.

Třetí směs degustačního balíčku tvoří vynikající zrnková káva Caffe Extra Bar Premium. Vysoce kvalitní Arabica (90 %) se mísí s neméně kvalitní Robustou a vytváří plné tělo kávy s ovocnými, kořenitými, čokoládovými a oříškovými podtóny.

Degustační balíček obsahuje 1 kg od každé uvedené směsi. Vyzkoušejte každou kávu zvlášť a zjistěte, která směs římské pražírny vám učaruje nejvíce.

salek kávy Jooly 
Detaily produktu

Parametry

Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace