Ochutnávkový balíček Paranà Caffè

Vyzkoušejte degustační balíček vybraných směsí římské pražírny Paranà Caffè a zjistěte, která vám učaruje nejvíce. K objednávce navíc získáte dopravu zdarma. Balíček obsahuje 1kg balení zrnkové kávy Caffe Espresso, Caffe Extra BarCaffe Extra Bar Premium. Díky pečlivému pražení získávají všechny kávy jedinečnou chuť a nezaměnitelné aroma.

1 499,00 Kč
1303,48 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů
Popis

Jak chutná káva Parana Caffe Espresso

Nemůžete se rozhodnout, jakou kávu římské pražírny Paranà Caffè ochutnat? Vyzkoušejte je všechny a zjistěte, která vám chutná nejvíce. K objednávce degustačního balíčku navíc získáte dopravu zdarma.

Vybrané směsi vyhlášené římské pražírny

V balíčku najdete zrnkovou kávu Caffe Espresso. Tato 100% Arabica získává díky dlouhému pražení do tmava plné tělo a dlouhotrvající intenzivní chuť. Láká na podtóny čokolády a ovoce a jedinečně hedvábnou strukturu. Jako další obsahuje balíček jedinečnou směs Caffe Extra Bar. Výjimečná zrnková káva získala díky své kvalitě a vyvážené chuti vítězství v Coffee Tasting v roce 2008. Jedná se o směs 70 % Arabicy a 30 % Robusty.

Třetí směs degustačního balíčku tvoří vynikající zrnková káva Caffe Extra Bar Premium. Vysoce kvalitní Arabica (90 %) se mísí s neméně kvalitní Robustou a vytváří plné tělo kávy s ovocnými, kořenitými, čokoládovými a oříškovými podtóny.

Degustační balíček obsahuje 1 kg od každé uvedené směsi. Vyzkoušejte každou kávu zvlášť a zjistěte, která směs římské pražírny vám učaruje nejvíce.

salek kávy Jooly 
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace