×
Paraná Caffé

Paraná Caffé

Příběh pražírny Paranà Caffè je opředený vůněmi dálek a nejlepších kávových plantáží. Především jde ale o příběh rafinovaného umění, představeného rodinou Giannelli, které se snaží o udržení stále stejného aroma a chuti i poté, co se společnost rozrostla.

Vynikající kvalita z Říma

Paranà Caffè píše historii vynikající kávy už od roku 1960. Tehdy ji v Římě založil Ruggert Giannelli a odstartoval úspěšnou dráhu pražírny, která na evropském trhu působí více než 50 let. Rodinná pražírna Paranà soustředí svou produkci především na italský trh v okolí Říma, kde působí jako prodejce a současně i koordinátor provozu některých důležitých kaváren. Jen v okolí Říma dodává Paranà Caffè kávu do více než 500 kaváren a barů.

Na přelomu tisíciletí, v roce 1997, zahájila římská pražírna vývoz na mezinárodní trhy, a to zejména do Evropy, ale také do USA, Austrálie a Číny. Základ každé směsi tvoří jen ty nejlepší zelené kávové boby druhu Arabica z oblasti Jižní a Střední Ameriky a druhu Robusta z oblasti Indického oceánu.

Jedinečný rituál a tajemství výroby

Jméno Paranà je zároveň názvem jedné ze čtyř hlavních provincií v Brazílii, kde se káva pěstuje. I to dosvědčuje, že Paranà Caffè je směsí nejlepších kávových zrn a jedním z typických představitelů římské pražené kávy.

Káva pražírny Paranà je chuťově výjimečná a neodolatelná. Je to i díky pečlivé kontrole všech fází produkce. Pro rodinu Giannelli je výroba kávy jedinečným rituálem, jehož postup si předává v nezměněné podobě už od svých počátků. Tajemstvím lahodné kávy Paranà je vědět, jak dlouho čekat, protože jedině trpělivým čekáním dosáhnou kávová zrna správného stupně opražení, jenž dodá kávě nezaměnitelnou a plnou chuť.
Navštívte web výrobce Paranà Caffè pro více informací.

Logo Parana 
Parana Caffé kavarny
Zobrazení 1-5 z 5 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty