×
PPL Parcelshop

New York EXTRA zrnková káva 1kg

Jemné, plné a zároveň silné italské espresso vděčí za svůj půvab jedinečné směsi nejlepších středoamerických zrn s 5–7% podílem nejdražší a nejexkluzivnější odrůdy světa – kávy Jamaica Blue Mountain. Nezapomenutelná chuť dělá ze směsi New York EXTRA poklad mezi kávami.

724,00 Kč
629,57 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Jak chutná Káva New York EXTRA

Jedna z vůbec nejlepších káv v sobě mísí ta nejlepší středoamerická zrna s 5–7 % nejdražší a nejcennější odrůdy světa – kávy Jamaica Blue Mountain. Zamilujte se do jedinečné směsi a přeneste se s každým douškem do dalekého Hondurasu, Guatemaly, Costa Ricy nebo Panamy, odkud vybraná zrna kávy New York EXTRA pochází.

Nejlepší káva světa

Jemné, plné a zároveň silné espresso je pohlazením na duši. Díky původnímu pražení vzniká nezapomenutelná chuť, která vám připomene čokoládové boby. Exkluzivní směs New York EXTRA je klenotem mezi kávami a v roce 2002 byla magazínem Gourmet oceněna jako vítěz testu nejlepší kávy světa. Takové ocenění jen podtrhuje všeobecné povědomí o jedinečnosti vybrané směsi. Káva New York EXTRA vám zpříjemní každé ranní vstávání a stane se nenahraditelným společníkem pro chvíle strávené s pravým italským espressem.

Šalek lahodné kávy 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Automat
1
Profi pákový
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace