×

New York EXTRA zrnková káva 1kg

Jemné, plné a zároveň silné italské espresso vděčí za svůj půvab jedinečné směsi nejlepších středoamerických zrn s 5–7% podílem nejdražší a nejexkluzivnější odrůdy světa – kávy Jamaica Blue Mountain. Nezapomenutelná chuť dělá ze směsi New York EXTRA poklad mezi kávami.

Přečíst článekShow less
779,00 Kč
695,54 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 15,00 Kč 90,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva New York EXTRA

Jedna z vůbec nejlepších káv v sobě mísí ta nejlepší středoamerická zrna s 5–7 % nejdražší a nejcennější odrůdy světa – kávy Jamaica Blue Mountain. Zamilujte se do jedinečné směsi a přeneste se s každým douškem do dalekého Hondurasu, Guatemaly, Costa Ricy nebo Panamy, odkud vybraná zrna kávy New York EXTRA pochází.

Nejlepší káva světa

Jemné, plné a zároveň silné espresso je pohlazením na duši. Díky původnímu pražení vzniká nezapomenutelná chuť, která vám připomene čokoládové boby. Exkluzivní směs New York EXTRA je klenotem mezi kávami a v roce 2002 byla magazínem Gourmet oceněna jako vítěz testu nejlepší kávy světa. Takové ocenění jen podtrhuje všeobecné povědomí o jedinečnosti vybrané směsi. Káva New York EXTRA vám zpříjemní každé ranní vstávání a stane se nenahraditelným společníkem pro chvíle strávené s pravým italským espressem.

Šalek lahodné kávy 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Automat
1
Profi pákový
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty