×
NEW YORK

NEW YORK

Psala se 30. léta minulého století, když Ugo Incerpi zakoupil v italském lázeňském městečku Montecatini Terme první stroj na pražení kávy. Majitel baru New York toužil svým vybraným hostům, kteří přijeli na lázeňskou léčbu, připravit čerstvou kávu. Zvěsti o výborné kávě se brzo šířily do okolního světa a o víkendech se začali sjíždět lidé až z Florencie, jen aby si vychutnali šálek omamného nápoje. Skvělá značka byla na světě.

Z malého městečka do celého světa

V polovině třicátých let představila společnost New York logo s černošskou ženou na obalu kávy, které se stalo rodinnou tradicí a zůstalo až dodnes. Podle slavného loga poznáte, kde hledat prvotřídní kvalitu.

Po druhé světové válce si Ugova dcera Loretta vzala agronoma Oscara Onoriho. Právě on se postaral o to, aby se v 50. a 60. letech začala vynikající káva New York šířit napříč Toskánskem.

Precizní příprava zaručuje prvotřídní kávu

Rodinná tradice a pevná ruka nad bohatým byznysem se v Caffè New York předávají nadále. Nejen v Toskánsku, ale také ve Francii, Německu, Jižní Africe, Kanadě a Japonsku. Pražírna už mnoho let sídlí v malebném městečku Pistoia, stále se ale klade důraz na tradiční princip pražení, kdy jednu várku přebírá, praží a balí jeden odpovědný člověk.

Historie založená na vášni k práci a respektu k zákazníkovi dělají z kávy New York vyhlášený artikl napříč celým světem. Magazín Gourmet vyhlásil v roce 2002 kávu Caffè New York nejlepší kávou světa.

Pro více informací navštívte oficiální web výrobce New York.

Logo New York 
Tre Firze! - káva se Sicílie
779,00 Kč (s DPH)
Kup víc, zaplať míň
Jemné, plné a zároveň silné italské espresso vděčí za svůj půvab jedinečné směsi nejlepších středoamerických zrn s 5–7% podílem nejdražší a nejexkluzivnější odrůdy světa – kávy Jamaica Blue Mountain. Nezapomenutelná...
Zobrazení 1-3 z 3 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty