×
Motta

Motta

Už od roku 1967 se společnost Motta specializuje na výrobu profesionálních i domácích potřeb z nerezové oceli. Říkají o sobě, že jejich výrobky pocházejí z moudrosti kombinované s opravdovou zručností a rozvinutými technologiemi. Výsledkem je spektrum nejen domácích produktů, od velkých darů po zařízení, jenž vyžaduje specifickou úpravu pro cateringy a oblast pohostinství.

Italská tradice a kvalita

Společnost Motta má své sídlo vedle krásného italského jezera Orta, které bezpochyby představuje inspiraci pro výsledné výrobky. Motta si dává záležet na tom, aby jejich výrobky kombinovaly krásu designu a praktičnost využití. Jde jim o to, aby vás jejich produkt okouzlil na první pohled a dlouho vydržel. Výrobky Motta se budou ve vaší kuchyni vyjímat, jedná se totiž o jedny z nejkrásnějších exemplářů vyrobených v Itálii.

Zákazník na prvním místě

Společnost Motta o sobě tvrdí, že je stejně silná jako nerezová ocel, která tvoří jejich výrobky. Zákazník je u nich na prvním místě, stejně jako touha uspokojit veškerá jeho přání a potřeby. Motta navíc neustále pracuje na pokroku a zároveň si drží tradiční přístup k práci.

Užijte si svou kávu stylově z krásných mléčenek a konviček společnosti Motta. Designové kousky povýší vaši kuchyň na úroveň vyhlášených kaváren.
Další informace dohledáte na webu MOTTA.

Logo Motta 
Motta - baristické vybavení
Zobrazení 1-1 z 1 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty