×
Monbana

Monbana

Už je to více než 80 let, co rodinná společnost Monbana šíří do světa svou vášeň pro vynikající čokoládu. Tři generace milovníků čokolády umožnily, aby se ze společnosti stal jeden z nejvýznamnějších hráčů v sektoru.

Láska k opravdové čokoládě

„Čokoládovna“ Monbana se původně zaměřovala na výrobu čokoládového prášku, ale postupem času rozšířila svou působnost a dnes nabízí více než 250 specialit, jež oslavují čokoládu ve všech jejích formách. Vybrat si můžete podle toho, zda čokoládu hodláte pít, jíst, vařit s ní anebo si ji vychutnat jako sladké potěšení.

Když probíhala krušná léta první světové války, Louis Guattari potkal Pierre‑Francois Lardeta, zakladatele slavné značky Banania, která prodávala populární čokoládový drink, a to zejména francouzským spotřebitelům. Oba muži si padli do noty a spřátelili se a Louis se zapojil do byznysu Banania. O několik let později se ale rozhodl jít svou vlastní cestou a v roce 1934 založil továrnu na kakao, kterou nazval Monbana.

Neustálá inovace a skvělé nápady

Tváří značky se stala kresba malé dívky Louisette, kterou vytvořil sám Louis Guattari. Poznamenán válečnými léty a přesvědčen o nutnosti vyvážené stravy, Louis obohatil recept založený na kakau a banánovém mléce o vitamíny a minerály.

V roce 1973 se Monbana stala první společností ve Francii, která začala vyrábět malé čokoládky určené ke kávě. Monbana se vůbec orientovala na neustálý vývoj a přinášení trendů. Začátkem nového tisíciletí na čokoládové výrobky spoléhali největší kavárny a lídři potravinového průmyslu napříč celým světem. V roce 2002 vstoupila Monbana na mezinárodní trh a začala distribuci do více než 30 zemí světa. Jen o rok později vybudovala společnost moderní výrobní centrum v Ernée a pokračovala v neustále inovaci produktů a rozšíření portfolia nabízených výrobků.

Nikdy není pozdě přijít s něčím novým. Tohle heslo přimělo společnost Monbana přijít v roce 2005 s výrobou ochucené horké čokolády, která si získala milovníky po celém světě.
Více informací naleznete na oficiálních stránkách výrobce Monbana

Logo Monbana 
Monbaba - vynikající čokolády
Zobrazení 1-5 z 5 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty