×
Marley Coffee

Marley Coffee

Inspirací pro kávu Marley Coffee nebyl nikdo jiný než slavný reggae muzikant Bob Marley. Byly to úrodné plantáže Jamajky, kde věhlasná ikona odstartovala hudební revoluci, která přetrvává dodnes. Za kávou Marley Coffee stojí Bobův syn, Rohan, který umně kombinuje odkaz vlastního otce s příběhem o kávě a závazkem k udržitelnosti. Pěstuje prvotřídní kávu Jamaica Blue Mountain, která je exkluzivním zbožím na trhu s kávou.

Odkaz Boba Marleyho a důraz na férové podmínky

Písně Boba Marlyeho jako “One Cup of Coffee” nebo “Stir. It. Up.” doprovázejí promo videa značky Marley Coffee. Rohan ale upozorňuje, že nechce pouze zneužívat otcovo jméno. Naopak mnohem větší důraz klade na férové pracovní podmínky a organický způsob pěstování. Jeho cílem je vyniknout mezi kávovými giganty, jako je Starbucks, tím, že vypráví příběh země a kávy, záleží mu na životě farmářů a na dědictví Boba Marleyho.

Láska ke kávě

Když Rohan získal 200 000 dolarů v licenčních poplatcích za publikování tvorby jeho otce, dozvěděl se ve stejnou dobu o pozemku v úrodných horách Blue Mountain na Jamajce, který dříve patřil rodině Marleyů. Do místa se okamžitě zamiloval a v roce 1999 ho odkoupil.

Na svých plantážích zakázal Rohan používat chemikálie, zároveň zdvojnásobil platy farmářů. Chtěl, aby exkluzivní káva Jamaica Blue Mountain, kterou pěstoval, byla opravdu prvotřídní a pyšnila se vysokou kvalitou. Dnes stále klade důraz na vytváření příležitostí, obohacování země, vyučování o udržitelnosti a na organické pěstování.
Další informace dohledáte na webu Marley Coffee.

Logo Marley Coffee 
Bob Marley Coffee
Zobrazení 1-1 z 1 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty