×

JURA čistič mléčných cest (tablety)

Čistič mléčných cest slouží k tomu, abyste si pokaždé mohli vychutnat dokonalé cappuccino nebo latte macchiato. Přípravek zaručuje efektivní čištění, které nepoškodí kávovar a navíc prodlouží jeho životnost. 

Mini tablety ve velikosti 90 g a 180 g jsou inovací čisticího roztoku a byly vyvinuty pro ještě snadnější čištění mléčných cest. V kombinaci s automatickým čistícím programem velmi efektivně odstraňují mléčné tuky a bílkoviny. Hygienicky čistý systém pro mléko zaručuje nadýchanou a jemnou mléčnou pěnou kávových specialit jako je latte macchiato, cappuccino a další.

389,00 Kč
321,49 bez DPH.
Vyberte balení
  •  180g
  •  90g
Produkt je k dispozici s jinými možnostmi
Brand:
Popis

Mini tablety jsou vhodné pro následující modely: GIGA 6 Aluminium (EA), Z10 Aluminium Serie, J6 Piano White, S8 Serie, E8 Serie, E6 Serie, D6 Serie, ENA 8 Serie, S8 Piano Black (EA), E8 Piano Black (EB), E6 Piano Black (EB).

Balení 180 g s dávkovacím systémem vystačí na 60 čisticích cyklů.

VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ:  Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Pokyny pro bezpečné zacházení: Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Po manipulaci důkladně umyjte ruce vodou.

Detaily produktu

Specifické reference

ean13
7610917241576
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace