×

JURA čistič mléčných cest (tablety)

Čistič mléčných cest slouží k tomu, abyste si pokaždé mohli vychutnat dokonalé cappuccino nebo latte macchiato. Přípravek zaručuje efektivní čištění, které nepoškodí kávovar a navíc prodlouží jeho životnost. 

Mini tablety ve velikosti 90 g a 180 g jsou inovací čisticího roztoku a byly vyvinuty pro ještě snadnější čištění mléčných cest. V kombinaci s automatickým čistícím programem velmi efektivně odstraňují mléčné tuky a bílkoviny. Hygienicky čistý systém pro mléko zaručuje nadýchanou a jemnou mléčnou pěnou kávových specialit jako je latte macchiato, cappuccino a další.

Přečíst článekShow less
Regular price: 449,00 Kč
399,00 Kč
329,75 bez DPH.
Vyberte balení
  •  180g
  •  90g
Skladem poslední 3 ks
Brand:
Popis

Mini tablety jsou vhodné pro následující modely: GIGA 6 Aluminium (EA), Z10 Aluminium Serie, J6 Piano White, S8 Serie, E8 Serie, E6 Serie, D6 Serie, ENA 8 Serie, S8 Piano Black (EA), E8 Piano Black (EB), E6 Piano Black (EB).

Balení 180 g s dávkovacím systémem vystačí na 60 čisticích cyklů.

VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ:  Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Pokyny pro bezpečné zacházení: Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Po manipulaci důkladně umyjte ruce vodou.

Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
7610917241576
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty