×

Valhalla Java Odinforce Blend mletá káva 340g

Ochutnejte nejsilnější kávu světa, která byla speciálně vytvořena pro nejmocnějšího kytaristu světa, Zakka Wylde. Pečlivě vybraná fair trade a organická zrna představují směs s vysokým obsahem kofeinu a lahodnou chutí, která láká na oříškové a čokoládové podtóny.

Přečíst článekShow less
778,16 Kč
694,78 bez DPH.
Vyprodáno
Popis

Jak chutná Káva Valhalla Java Odinforce

Nejsilnější káva světa byla speciálně vytvořena pro nejmocnějšího kytaristu světa, Zakka Wylde. Unikátní směs tvoří pečlivě vybraná zrna z vulkanických půd Indonésie a bohatého podloží Střední a Jižní Ameriky. Extrémní chuť a vysoký obsah kofeinu zaručuje okamžité probuzení. 

Dodá vám sílu po celý den

Stačí jeden šálek, aby vás zrnková káva Valhalla Java Odinforce nabila energií na celý zbytek dne. Vychutnejte si oříškové a čokoládové podtóny jedinečné směsi a získejte sílu, která vám pomůže splnit všechny odkládané povinnosti. Zapomeňte na popíjení jednoho hrnku kávy za druhým, Valhalla Java Odinforce si stačí dopřát jednou, aby spolehlivě zafungovala.

Ačkoliv je velmi silná, zrnková káva Valhalla Java Odinforce není ani trochu hořká. Naopak láká na sladkou příchuť a sametovou dochuť, kterou si zamilujete. Když dodává sílu vytíženému kytaristovi Wylde, zaručeně probudí i vás.

death-logo.png 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty