×
Death Wish

Death Wish

Nejsilnější káva na světě, kterou můžete pít jen na vlastní nebezpečí. Přesně taková je podle slov výrobců americká káva Death Wish Coffee. Vznikla pár let zpátky, v roce 2012, když majitel malé kavárny ve městě Saratoga Springs, Mike Brown, hledal něco, čím by dodal energii svým věčně unaveným zákazníkům v brzkých ranních hodinách.

Zaručeně nejsilnější káva na světě

Tak přišla na svět delikátní a silná káva Death Wish Coffee, po které každé ráno sáhnou tisíce lidí, aby je nakopnula a udržela aktivní. Sílu kávy Death Wish Coffee potvrzuje i 100% záruka, kterou pražírna svým zákazníkům nabízí. Pokud Death Wish Coffee nebyla nejsilnější kávou, kterou jste kdy pili, rádi vám vrátí peníze. Musíte jim ale říct, jaká káva byla silnější. Pražírna spoléhá na to, že žádná káva na světě není silnější než ta jejich. Základem kvalitní produkce je co nejčerstvější káva a pečlivé balení, které zaručuje, že si káva svou čerstvost a sílu zachová co nejdéle.

100% fair trade a organická káva

Společnost Death Wish Coffee o sobě tvrdí, že práce je jejich vášní. A výsledek, tedy nejsilnější káva světa, je určený pro další vášnivé zákazníky, aby měli dostatek energie na plnění svých snů. Death Wish Coffee láká na silnou a intenzivní chuť, která nikdy není hořká. Pražírna si dává záležet, aby všechna kávová zrna byla fair trade, organická a k tomu košer.

Stačí jeden šálek Death Wish Coffee denně a získáte okamžitou energii, která vám vydrží celý den. Americká společnost slibuje, že díky jejich kávě vám to bude myslet jasněji, rychleji – zkrátka mnohem lépe.

Logo Death Wish Coffee 
Zobrazení 1-3 z 3 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty