×

Death Wish Coffee zrnková káva 450g

Death Wish Coffee je zaručeně nejsilnější káva světa. Stačí jeden šálek, aby vás dobila energií na zbytek dne. Směs obsahuje pečlivě vybraná zrna, která jsou 100% fair trade, organická a košer. Vyzkoušejte intenzivní chuť kávy s vysokým obsahem kofeinu. 

Přečíst článekShow less
972,94 Kč
868,70 bez DPH.
Vyprodáno
Popis

Jak chutná Death Wish Coffee

Ochutnejte nejsilnější kávu světa. Stačí jeden šálek a dobije vás energií, která vydrží po celý den. Pro zrnkovou kávu Death With Coffee pražírna pečlivě vybírá zrna, která perfektně praží a přináší svým zákazníkům lahodnou směs s vysokým obsahem kofeinu. 

Silná, ale stále lahodná káva

U Death Wish Coffee si můžete být jisti, že se jedná o 100% fair trade a organickou směs. Silná káva má intenzivní a silnou chuť bez náznaku hořkosti. Je určena pro každého, kdo touží po ránu nakopnout energií.

Americká pražírna si dává záležet na kvalitě a precizním přístupu a ke své práci přistupuje s láskou a poctivostí. Vyrábí kávu pro ty, kdo potřebují silu, aby si mohli plnit své sny.  Ochutnejte ji také a podlehněte sametové chuti, která vás překvapí svou silou.

death-logo.png 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze(2)
Celkové hodnocení
4
2 Recenze
Spokojenost
(4)
nedoporučuju pít odpoledne páč jsm pak večer nemohl usnout :D
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty