×
Coffee Roasters of Jamaica

Coffee Roasters of Jamaica

Když na začátku devadesátých let rodina Fletcherů zjistila, že tajemství výběrové kávy Jamaica Blue Mountain pomalu mizí, rozhodla se zakročit a nedopustit její úplný konec. Psal se rok 1994, když se otec a syn Fletcherové dali do práce a poprvé představili vlastní pražírnu Coffee Roasters of Jamaica Limited. Šlo o jednu z deseti pražíren uznaných a licencovaných přímo institucí Jamaican Coffee Industry Board.

Návrat k tradicím

Jejich záměr byl od začátku jasný – přivést pražení kávy zpět k tradičně vysokým standardům. Jak šel čas, Fletcherovi se sami postupně naučili, jak s kávou zacházet, aby mohli svým konzumentům přinášet to nejlepší. Dnes je jejich odhodlání stejné jako v minulosti.

Prvotřídní kvalita a férový přístup

Svým zákazníkům přináší Coffee Roasters of Jamaica stoprocentně autentickou kávu Jamaica Blue Mountain, zpracovanou a opraženou podle nejvyšších možných standardů. Jak sami uvádějí, metody a procesy, které se používají při průmyslovém zpracování kávy, nikdy neměly u Coffee Roasters of Jamaica co dělat. Zároveň si tradiční pražírna zakládá na úctě a poctivosti ke svým zaměstnancům a dává důraz na férový přístup za každé situace.

100% autentická Jamaica Blue Mountain káva je uznávaná po celém světě pro své plné tělo, neodolatelnou chuť a výrazné aroma. Práce je pro Coffee Roasters of Jamaica zároveň zábavou a životní náplní, díky které přinášejí milovníkům kávy prvotřídní kvalitu za každé situace.

Logo Coffee Roaster 
Coffee Roaster kavarna
Zobrazení 1-1 z 1 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty