×

BRITA filtr AquaGusto

Díky filtru BRITA AquaGusto 100 získá vaše káva lepší chuť, aroma i vzhled. Filtr účinně snižuje tvrdost vody a tím i tvorbu vodního kamene. Jednoduše se používá a díky indikátoru výměny filtru vždy poznáte, kdy ho vyměnit.
Kapacita při uhličitanové tvrdosti 10°dH

AquaGusto 100: Kapacita: 100 l/max. 6 měsíců

AquaGusto 250: Kapacita: 250 l/max. 6 měsíců

Přečíst článekShow less
278,00 Kč
229,75 bez DPH.
Vyprodáno
Brand:
Popis

Jak na filtr BRITA AquaGusto:

Máte doma nebo v kanceláři kávovar s integrovaným zásobníkem vody a potřebujete spolehlivý filtr? Přesně takový je filtr BRITA AquaGusto. Káva díky němu získá mnohem lepší chuť, aroma i vzhled

Jednoduché použití bez nutnosti montáže

Nejen, že filtr BRITA AquaGusto účinně snižuje tvrdost vody a tím i tvorbu vodního kamene, navíc se velmi jednoduše používá. Můžete ho použít ve všech běžných zásobnících vody, aniž byste museli používat adaptér nebo filtr montovat.

Díky indikátoru výměny filtru navíc nikdy na jeho výměnu nezapomenete. Sám se včas ozve, kdy je načase sáhnout po novém filtru. Dopřejte si chutnější a voňavější espresso nebo cappuccino díky osvědčenému filtru BRITA AquaGusto

Šalek kávy kafone Selezione 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty