×

Ruční šlehač mléčné pěny Bodum Chambord

Připravte si dokonalou mléčnou pěnu snadno a rychle. Pomůže vám s tím ruční šlehač mléčné pěny Bodum Chambord, který se navíc pyšní unikátním designem. Kromě toho se snadno udržuje a skvěle doplní váš interiér. 

Přečíst článekShow less
999,00 Kč
825,62 bez DPH.
Velikost
  •  0,25L
  •  0,08L
Vyprodáno
Brand:
Popis

Oblíbený ruční šlehač mléčné pěny Bodum Chambord

Chcete si připravit dokonalou mléčnou pěnu a v kávovaru se to ne a ne povést? Přichází na řadu ruční práce. Vezměte do ruky šlehač mléčné pěny Bodum Chambord a připravte si dokonalou mléčnou pěnu pro vaše oblíbené kávové nápoje. 

Precizní design a jednoduchá obsluha

Značka Bodum se pyšní velice precizními výrobky, které se vyznačují vysokou kvalitou. Zároveň jde o produkty, které jsou dostupné všem. Výjimkou není ani ruční šlehač mléčné pěny Bodum Chambord. Láká na dokonalý a přitom jednoduchý design, snadnou obsluhu a ještě snadnější údržbu. Vybrat si ho můžete v několika velikostech.

Připravte si svůj oblíbený kávový nápoj s mléčnou pěnou v pohodlí domova. S pomocí ručního šlehače Bodum Chambord to půjde jedna radost. 

šlehače mléčné pěny 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
727015172316
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty