×

La Brasiliana Extra zrnková káva 1kg

Zrnková káva La Brasiliana Extra se skládá z kvalitní Arabiky z plantáží Střední a Jižní Ameriky, smíchané s vybranými druhy Robusty z Indie, Asie a Afriky v poměru 60:40. Kouzlo extra silného espressa spočívá v kombinaci pomalého způsobu pražení a jeho rozdělení do dvou fází - mechanického a ručního. A v neposlední řadě také v přesně daném postupu výsledného míchání jednotlivých druhů samostatně upražených kávových zrn a jejich skladování. Výjimečnou směs si nejlépe vychutnáte jako pravé italské espresso.

Přečíst článekShow less
496,00 Kč
442,86 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná káva La Brasiliana Extra

Intenzivní, krémová a aromatická káva je ideální jako pravé italské espresso. V zrnkové kávě Special Rosso Extra se mísí 60 % kvalitní Arabicy ze Střední Ameriky a 40 % vybrané Robusty z plantáží Indie, Asie a Afriky.

Vybraná zrna a precizní postup pražení

Pražírna La Brasiliana vybírá pro výrobu směsi Special Rosso Extra 12 nejlepších odrůd káv z vyhlášených kávových regionů světa. Pomalé pražení v malých dávkách při konstantní teplotě v rotujícím bubnu zaručuje, že výsledná směs se pyšní optimálními vlastnostmi. Náročný postup dodává kávě jemnost a zároveň sytost.

Vychutnejte si atmosféru italské Ferrary v každém doušku vynikající směsi. Zrnková káva Special Rosso Extra je zárukou kvality a výjimečné chuti.

Šálek kávy La Brasiliana 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty