×

La Brasiliana Marfisa zrnková káva 1kg

Směs Marfisa pražírny La Brasiliana je namíchána v poměru 90:10 ve prospěch Arabiky a obsahuje dvanáct nejlepších odrůd zrnkové kávy z regionů Střední a Jižní Ameriky. Skvělý chuťový espresso zážitek plný medově švestkové chuti a ovocného aroma s nádechem arašídů.

Název kávy je inspirován fiktivní postavou italského romantického eposu. Marfisa, odvážná bojovnice, žije život plný emocí a vášně. Takový život odráží chuť kávy La Brasiliana Marfisa.

V roce 2008 získala káva prestižní ocenění jakožto nejlepší káva podle časopisu Gourmet.

Přečíst článekShow less
510,00 Kč
455,36 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 15,00 Kč 90,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná káva La Brasiliana Marfisa

Zrnkovou kávu Marfisa si nejlépe vychutnáte jako klasické italské espresso. Výjimečnost směsi potvrzuje ocenění „nejlepší káva“ časopisu Gourmet Special Edition, které Marfisa získala v roce 2008.

Exkluzivní odrůda Yellow Bourbon

Základ lahodné kávy tvoří odrůda Yellow Bourbon, která patří mezi vůbec nejlepší kávy z El Salvadoru a Brazílie. Profesionální pražiči vybírají kvalitní zrna přímo z vyhlášených plantáží. Zrnková káva Marfisa ohromí každého milovníka kávy medově švestkovou chutí s ovocným a jemně arašídovým aroma. V každém doušku oceníte její plnou chuť a zároveň nižší obsah kofeinu.

Vychutnejte si kus tradiční Itálie a exotiky dalekých plantáží v šálku vynikající směsi. Zrnková káva Marfisa vám rozjasní ráno a zpříjemní odpolední shon.

Šálek kávy La Brasiliana 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Doprava a platba
Recenze(1)
Celkové hodnocení
5
1 Hodnocení
Spokojenost
(5)
patri mezi ty lepsi co jsem mohl ochutnat
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty