×

La Brasiliana Oro Blue zrnková káva 1kg

Zrnkovou kávu Oro Blue tvoří ze 70 % zrna Arabiky a30 % zrna Robusty, díky kterým káva získává krásnou pěnu. Směs se pyšní jemně kořeněnou vůní, plnou a elegantní chutí a lehkým náznakem čokolády.

Přečíst článekShow less
498,00 Kč
444,64 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Popis

Jak chutná káva La Brasiliana Oro Blue

Výjimečnou kávu La Brasiliana Oro Blue si zamilujete pro nádherně plnou a sladší chuť, lahodnou cremu i střední obsah kofeinu. Směs tvoří ze 70 % zrna Arabicy a30 % zrna Robusty, které kávě dodávají krásnou pěnu. 

Pečlivý výběr zrn a důraz na kvalitu

Exkluzivita zrnkové kávy Oro Blue začíná už u samotného výběru zrn. Pro její tvorbu jsou totiž vybírána jen ta nejkvalitnější zrna bez jakýchkoli známek popraskání, nezralosti či jiného způsobu poškození.

Vynikající směs Oro Blue učaruje každému jemně kořeněnou vůní, plnou a elegantní chutí a lehkým náznakem čokoládové dochuti. Přítomnost Robusty dodává kávě krásně plnou chuť a hedvábnou cremu.

Šálek kávy La Brasiliana 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty