×

La Brasiliana Argento zrnková káva 1kg

Vyšší podíl jihoamerické Robusty dodává zrnkové kávě Argento mírně nasládlou chuť a jemnou cremu. Lahodná káva vám učaruje harmonickou chutí s nádechem ovocného aromatu.

Přečíst článekShow less
389,00 Kč
347,32 bez DPH.
Vyprodáno
Popis

Jak chutná káva La Brasiliana Argento

Zrnková káva Argento se pyšní plným aromatem a krásnou cremou. Díky vyššímu podílu jihoamerických zrn Robusty má káva mírně nasládlou chuť a jemnější pěnu. Harmonická chuť s nádechem ovocného aromatu učaruje všem milovníkům dobré kávy.

Prvotřídní a pečlivě vybraná zrna

Rodinná pražírna La Brasiliana si dává záležet na kvalitě ve všech krocích přípravy kávy. Můžete si tak být jisti, že každé balení obsahuje prvotřídní zrna z nejlepších kávových regionů světa. Profesionální pražiči věnují přípravě zrnkové kávy Argento dokonalou pozornost a přináší konzumentům kávy jedinečnou směs.

Užijte si atmosféru italské Ferrary v každém doušku lahodné směsi. Zrnková káva Argento vám rozjasní ponuré ráno a stejně tak si ji vychutnáte i v odpoledním shonu.

Šálek kávy La Brasiliana 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty