TRE FORZE! mletá káva

Unikátní metoda pražení na otevřeném ohni a vybraná zrna té nejvyšší kvality zaručují nezapomenutelný zážitek při pití mleté kávy Tre Forze!. Exkluzivní kávová směs učaruje i nejnáročnějším kávovým fajnšmekrům hustou oříškovou čokoládovou cremou a úžasným kořeněným aroma. Vychutnejte si prvotřídní směs pravého italského espressa.

239,00 Kč
207,83 bez DPH.

Nákupem tohoto produktu získáte 239 bodů

Vyberte balení
  •  250g
  •  250g dóza
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Jak chutná káva Tre Forze!

Tajemství neodolatelné chuti pravého italského espressa se ukrývá v unikátním způsobu pražení. Mletá káva Tre Forze! je jedna z posledních, které jsou praženy tradiční metodou na otevřeném ohni z planoucího dřeva starých olivovníků. Stromy, které rostou na úpatí sopky Etny, jsou obohacené o minerály a hořením uvolňují jedinečné kořeněné aroma, typické pro mletou kávu Tre Forze!.

Luxusní prožitek z pravého italského espressa

Vybraná zrna té nejvyšší kvality pocházejí z nejvyhlášenějších kávových regionů světa. Pečlivě vytřízená zrna Arabicy a Robusty se přesívají pětkrát po sobě, aby se k tradičnímu pražení dostalo opravdu jen to nejlepší. Nádech exkluzivity a tajemna pocítíte při každém doušku neodolatelné mleté kávy Tre Forze!.

Hustá oříšková čokoládová crema a úžasné aroma učarují i nejnáročnějšímu kávovému znalci. Vychutnejte si jedinečnou kávovou směs, kterou si můžete připravit v moka konvičce, french pressu nebo džezvě.

"Šalek 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
3
Kyselá
1
Úroveň pražení
3
Obsah kofeinu
1
Druh
Směs
Moka
1
French press
1
Džezva
1

Specifické reference

ean13
4260011860307
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace